06 / 11 / 2018

Заощаджуйте свій час, даруйте його рідним та друзям! Швидко вирішити всі справи в одному місці та відпочити – унікальна можливість, яку надає ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

ШОПІНГ.

У ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» кожен знайде те, що потрібно:одяг, взуття, дитячі товари, білизна, косметика, ювелірні вироби, аксесуари, техніка, гастрономія, подарунки й усе для дому. У 2017-2018 роках у ТРЦ відкрилося 15 нових магазинів, серед яких «LC Waikiki», «Pandora», «Будинок іграшок», «Chicco», «Diverse», «Київстар», «Vodafone», «KSD Aurum».Ми постійно вдосконалюємося, щоб ви насолоджувалися у Рівному шопінгом від найкращих світових брендів!


ПОСЛУГИ.

Широкий асортимент послуг: пошиття одягу, хімчистка, ремонт мобільних телефонів, виготовлення ключів, доставка, упаковка подарунків, банківські та туристичні послуги, школа англійської, салони краси, фітнес.

СМАЧНІ ЗУСТРІЧІ.

У ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» є кафе та ресторани для будь-яких потреб. «McDonald’s» —ідеально підійде тим, хто планує швидко та якісно перекусити; якщо ви хочете ближче познайомитися з грузинською кухнею, тоді — «Хінкальня»; «New York Street Pizza», «Мастер Суші» та «Мацурі» сподобається тим, хто любить суші й піцу; якщо ви хочете покавувати, тоді вас чекають у «T&J Coffee», «PLAZA cafe від Equador», «Santorino».

РОЗВАГИ.

Ми попіклувалися про ваш сімейний відпочинок. Організовуємо більше 20-ти різноманітних заходів щороку, серед яких фестиваль їжі FoodFest.PLAZA, розпродажі, виступи зірок, неймовірні шоу, цікаві зустрічі та щорічний проект, який знову з нетерпінням чекають рівняни — «Різдвяна Казка». Спеціально для найменших відвідувачів у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА є дитячий розважальний центр «Леопарк», ігрові зони на третьому поверсі та на майдані Короленка. Нікому не дамо засумувати!