Про нас

Торговельно-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» — улюблене місце шопінгу та відпочинку рівнян.

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» розташований в центрі міста, на вул.Короленка, 1. На 4х поверхах торговельного центру розміщено близько 120 магазинів, 3 кафе, ресторан швидкого харчування МакДональдз, дитячий розважальний центр «Леопарк».

У ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» доступні більше ніж 120 відомих українських та міжнародних брендів, зокрема, супермаркет Сільпо, дитячий розважальний центр Леопарк, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, Chicco, Будинок Іграшок, CCC, Pandora, ESTRO, Люксоптика і багато інших.

Площа перед торговельним центром стала осередком місцевої спільноти, де кипить життя і щоденно відпочивають тисячі гостей. На майдані розташовані заклади харчування з вуличною їжею, є багато місць для сидіння, зручні пандуси і багаторічне озеленення.

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» відомий своєю соціальною діяльністю, 4 рази поспіль отримав нагороду «Вибір Споживача» і має 2 нагороди від «Доступно.UA», що робить його унікальним серед інших і дарує позитивні враження при відвідуванні.

Контакти інформаційної служби ТРЦ:

(050)-339-31-58

info.zlataplaza@gmail.comНаша місія

Час, проведений з сім’єю та друзями — безцінний, тому ми створюємо комфортне, сучасне та безпечне середовище для мешканців, змінюючи їх життя на краще!

Zlataplaza
Наші цінності
  • Результативність
  • Турбота про людей та довкілля
  • Інноваційність
  • Відповідальність

Наша гордість

ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" 4 рази одержав перемогу у номінації Премії Retail Awards «Вибір споживача» — найкращий торговельний центр Рівного 2016, 2017, 2018 та 2019 років.
Дякуємо за довіру!

Zlataplaza
Ми хочемо бути місцем щасливих людей та щирих посмішок