Про нас

Торговельно-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» — улюблене місце покупок та відпочинку рівнян та гостей міста!

Великий вибір магазинів одягу та взуття, ювелірних виробів та аксесуарів: супермаркет Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, CCC, Estro, Алло, Brocard, Chicco, Будинок Іграшок, Pandora, дитячий розважальний центр Леопарк і багато інших. Працює широкий спектр послуг, відділення ЦНАПу та заклади харчування на будь-який смак: McDonald’s, NYSP, Мацурі, Yum Yum, Львівські круасани.

Площа перед торговельним центром стала осередком місцевої спільноти, де кипить життя і щоденно відпочивають тисячі гостей. На майдані розташовані заклади харчування з вуличною їжею, є багато місць для сидіння, зручні пандуси і багаторічне озеленення.

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» активно розвиває та долучається до соціальних проєктів, 4 рази поспіль отримав нагороду «Вибір Споживача» в номінації "Кращий торговельний центр Рівного", 2 нагороди за інклюзивність та безбар’єрність від громадської організації «Доступно.UA».

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» є активним учасником професійних спільнот - Malls Club та Української Ради Торгових Центрів

Контакти інформаційної служби ТРЦ:

(050)-339-31-58

info.zlataplaza@gmail.comНаша місія

Час, проведений з сім’єю та друзями — безцінний, тому ми створюємо комфортне, сучасне та безпечне середовище для мешканців, змінюючи їх життя на краще!

Zlataplaza
Наші цінності
  • Результативність
  • Турбота про людей та довкілля
  • Інноваційність
  • Відповідальність

Наша гордість

ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" 4 рази одержав перемогу у номінації Премії Retail Awards «Вибір споживача» — найкращий торговельний центр Рівного 2016, 2017, 2018 та 2019 років.
Дякуємо за довіру!

Zlataplaza
Ми хочемо бути місцем щасливих людей та щирих посмішок