09 / 01 / 2019

Снігопад знижок в магазинах ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА": -50%, -60%, -70%! Розпродаж зимових колекцій.

Тільки 26 та 27 січня реєструйте покупки та гарантовано отримуйте подарунки! Один із покупців отримає смартфон Galaxy A9, а ще двоє – навушники.
1. Загальні умови рекламної акції «Зимовий розпродаж»(далі – «Акція»), організатором якої є адміністрація ТРЦ«ЗЛАТА ПЛАЗА».

Щоб стати учасником акції та отримати гарантований подарунок, потрібно виконати умови акції, а саме:

  • Зробити покупку від 499грн в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (за адресою м. Рівне, вул. Короленка,1) 26 або 27 січня 2019 року(в акції не беруть участь оператори торгівлі «Космо», «Фуршет» та McDonald’s).
  • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в дні проведення акції та отримати гарантований подарунок* (реєструються тільки друковані, фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків, чеки між собою не сумуються.

27 січня о 19:00 ми визначимо ТРЬОХ переможців, один отримає смартфон Galaxy A9, а ще двоє – навушники Huawei FreeBuds СМ-Н1 White та Sennheiser CX 1.00 Black. . Визначення переможців відбудеться в магазині Vodafone, що на 1-ому поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Присутність учасників не обов’язкова, оскільки одночасно будуть вестися прямі трансляції на офіційних сторінках ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (https://www.facebook.com/zlataplaza/, www.instagram.com/zlataplaza).

*Під подарунком кожному мається на увазі брендовані солодощі та сертифікати на каву від партнера.2. Період проведення Акції.

2.1.Загальний термін проведення Акції: з 26 січня 2019 року 10:00 до 27 січня 2019 року 19:00 (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2.Акція проводиться на території ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 1/вул. Соборна, 47.

3.Характеристики подарунків Акції визначаються на розсуд організатора і можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки Акції обміну й поверненню не підлягає.

4. Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції/Головним Подарунком Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції/Головного Подарунка Акції.

5. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).

6.Не можуть брати участь в Акції:

-особи, які не відповідають вимогам п. 5 Загальних умов рекламної акції «Зимовий розпродаж»;

- особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, операторами торгівлі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», або будь-якими іншими компаніями, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;

- найближчі родичі осіб, зазначених вище.

7.Загальних умов рекламної акції «Зимовий розпродаж» можуть бути змінені та/або доповнені організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції.

Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.

8.Інші умови

8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної акції «Зимовий розпродаж». Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.

8.2.Участь в акції є добровільною.

8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов,будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює організатор.