17 / 02 / 2020

Реєструйте покупки та сяйте у нових прикрасах! Кожен учасник акції отримає сертифікат на знижку -10% на квіти в магазині “Happy Shop”, а три переможці — сертифікати по 5000 грн. від Aurum.

Загальні умови рекламної акції «Сяй щодня!» (далі – «Акція»), “Організатором” якої є адміністрація ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

Щоб стати учасником акції, потрібно виконати умови:

  • Зробити покупку від 499 грн. одним чеком в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» за адресою м. Рівне, Короленка, 1/вул. Соборна, 47, в період з 22 лютого по 8 березня 2020 року з 10:00 до 21:00 та 9 березня 2020 року з 10:00 до 15:00. (в акції не беруть участь оператори торгівлі «Фуршет» та McDonald’s).
  • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в період з 22 лютого по 8 березня 2020 року з 10:00 до 20:00 та 9 березня 2020 року з 10:00 до 15:00 (реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків). За кожен чек від 499 грн. — сертифікат на знижку -10% на покупку квітів в магазині “Happy Shop”.

9 березня 2020 року о 15:00 на 3му поверсі біля кафе Мацурі буде визначено серед усіх учасників Акції, шляхом випадкового відбору трьох переможців, які отримають сертифікати на 5000 грн. від Aurum. Присутність на церемонії визначення переможця обов’язкова.

Працівникам ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та торгових точок ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», членам їхніх родин брати участь в Акції заборонено.

2. Період проведення Акції.

2.1.Загальний термін проведення Акції: з 22 лютого по 8 березня 2020 року з 10:00 до 21:00 та 9 березня 2020 року з 10:00 до 15:00. (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2.Акція проводиться на території ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 1/вул. Соборна, 47.

3.Заміна Подарунків (сертифікатів) Акції грошовим еквівалентом не допускається.

4. Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).

6.Не можуть брати участь в Акції:

-особи, які не відповідають вимогам п. 5 Загальних умов рекламної Акції.

- особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, операторами торгівлі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», або будь-якими іншими компаніями, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;

- найближчі родичі осіб, зазначених вище.

7.Загальні умови рекламної Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.

8.Інші умови

8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної Акції. Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

8.2.Участь в Акції є добровільною.

8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор.