26 / 08 / 2020

Найкращий спосіб сказати "люблю" — це зробити добру справу! Оновлена площа Короленка — подарунок рівнянам на День міста!

Деталі можна переглянути на відео: https://www.youtube.com/watch

Ми хотіли, щоб рівняни мали інклюзивну площу, де було б зручно усім — батькам з візками, людям з інвалідністю, діткам, дорослим, тому демонтували паркани, зробили зручні проходи, місток, додаткові пандуси та рівну безшовну бруківку.Мріяли про сучасне багаторічне озеленення, як в кращих європейських містах. Тепер на наших газонах та дахах ростуть міскантус, ковиль, лаванда, герань, вівсяниця та багато інших рослин.Нам важливо бути ощадливими до природних ресурсів, тому встановили енергозберігаюче лед-освітлення.Ми хотіли, щоб в центрі Рівного була стильна та красива площа, тому запросили до співпраці місцевих дизайнерів та урбаністів, розробили стильний проєкт та замінили усі МАФи згідно єдиної концепції.

Встановили велику кількість лав, щоб ви мали можливість відпочити в центрі міста. І вони вам точно сподобалися, бо зараз важко знайти вільне місце як в будній, так і в вихідний день.
Любимо своє місто, змінюємо його на краще разом!