28 / 01 / 2019

Ми безмежно закохані в наших клієнтів, тож підготували вам разом із магазином PANDORA подарунки на День святого Валентина — чотири браслети із намистиною! Один із них отримає учасник акції на нашій сторінці у Facebook. А ще три переможці ми визначимо серед покупців ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Щоб стати учасником акції потрібно виконати умови акції, а саме:

  • Зробити покупку від 699грн в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (за адресою м. Рівне, вул. Короленка,1) в період з 9 по 13 лютого 2019 року(в акції не беруть участь оператори торгівлі «Космо», «Фуршет» та McDonald’s).
  • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в дні проведення акції (реєструються тільки друковані, фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків, чеки між собою не сумуються),

13 лютого ми визначимо ТРЬОХ переможців, кожен з яких отримає браслет PANDORA з намистиною.

Четвертий браслет подаруємо одному із підписників нашої сторінки Facebook, який стане переможцем акції-репост.

  • 13 лютого 2019р. о 19:00 на території магазину «Pandora» буде обрано трьох переможців акції шляхом випадкового відбору. 3 головні переможці отримають 3 подарунки – браслети Pandora з намистиною. Процес вибору переможців транслюватиметься у прямому ефірі на сторінці ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» у Facebook та Instagram. Після визначення трьох переможців, які отримають подарунки, здійснюється інформування цих осіб про результати акції. Для отримання подарунків переможці повинні прийти в ТРЦ з документом, які посвідчують особу.
  • *Під подарунком кожному мається на увазі солодощі та напої.
  • Реєстрація чеків відбуватиметься на інформаційній стійці з 10:00 год. по 21:00 год. з 09 по 12 лютого 2019р. та з 10:00 до 19:00 13 лютого 2019р., що знаходиться на 1 поверсі торгово-розважального центру. Кожен учасник може реєструвати необмежену кількість чеків, більше чеків — більше шансів.
  • Акція відбуватиметься з 09.02.19р. по 13.02.19р. в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» за адресою м. Рівне, Короленка, 1. В акції не можуть взяти участь особи, що не досягли 18-річного віку, а також особи, що є працівниками ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Для реєстрації не приймаються чеки із супермаркету «Фуршет», магазину «Космо» та «Макдональдз».