08 / 11 / 2018

Знижки до -70% в магазинах ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та гарантовані подарунки кожному*! Один із покупців отримає смартфон SAMSUNG GalaxyA8+ від магазину «Київстар», що знаходиться у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

Чорна п’ятниця — це улюблений день шоперів, тому що тільки раз на рік ви можете купити омріяні туфлі, сорочку, джинси чи пальто за шаленими знижками до -70%! А ми розтягнемо це задоволення для вас на три дні – 23, 24 та 25 листопада!

Запрошуємо на неймовірний шопінг у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», готуйте наповнювати свій гардероб новими речами від найкращих брендів!


Загальні умови рекламної акції «Чорний вікенд»(далі – «Акція»), організатором якої є адміністрація ТРЦ«ЗЛАТА ПЛАЗА».

  • Щоб стати учасником акції** та отримати гарантований подарунок, потрібно виконати умови акції, а саме:
    • Зробити покупку від 499грн в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (за адресою м. Рівне, вул. Короленка,1) 23, 24 або 25 листопада 2018 року (в акції не беруть участь оператори торгівлі «Космо», «Фуршет» та McDonald’s).
    • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в дні проведення акції та отримати гарантований подарунок* (реєструються тільки друковані, фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків та сумувати їх між собою). 25 листопада реєстрація відбувається до 17:00.
    • Прийти 25 листопада о 17:00 на третій поверх ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», де відбудеться урочисте визначення головного одного переможця акції шляхом випадкового відбору. Головний переможець отримає головний подарунок - смартфон SAMSUNG Galaxy A8+ від магазину «Київстар», що знаходиться у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».
    • Серед покупців магазину «Київстар», що в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», буде визначено ще одного переможця акції, який отримає Samsung Galaxy J3 (2017) J330F.

*Під подарунком кожному мається на увазі брендовані солодощі, брендовані сувеніри та сертифікати від партнерів.

2. Період проведення Акції.

2.1.Загальний термін проведення Акції: з 23 листопада 2018 року 10:00 до 25 листопада 2018 року 17:00 (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2.Акція проводиться на території ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 1/вул. Соборна, 47.

3.Характеристики подарунків Акції визначаються на розсуд організатора і може відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки Акції обміну й поверненню не підлягає.

4. Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції/Головним Подарунком Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції/Головного Подарунка Акції.

5. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).

6.Не можуть брати участь в Акції:

-особи, які не відповідають вимогам п. 5 Загальних умов рекламної акції «Чорний вікенд»;

- особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, операторами торгівлі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», або будь-якими іншими компаніями, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;

- найближчі родичі осіб, зазначених вище.

7.Загальних умов рекламної акції «Чорний вікенд» можуть бути змінені та/або доповнені організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції.

Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.

8.Інші умови

8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної акції «Чорний вікенд». Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.

8.2.Участь в акції є добровільною.

8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов,будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює організатор.