31 / 01 / 2020

Готуємося разом до Дня святого Валентина! Ви обираєте подарунок для своєї другої половинки, а ми — для вас! З 1 по 16 лютого 2020 року робіть покупки від 799 грн. та реєструйте чеки на інформаційній стійці на першому поверсі ТРЦ! Кожен гарантовано отримає солодкий сюрприз та знижку -20% на будь-яке замовлення в New York Street Pizza. Серед усіх учасників акції ми виберемо одного щасливчика, який стане власником подорожі на двох у Європу і відвідає Краків, Будапешт, Відень та Прагу!

Визначення переможців відбудеться 17 лютого шляхом випадкового відбору через програму Random. Результати ми повідомимо на нашій сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/zlataplaza/) . Для отримання подарунку переможець повинен прийти в ТРЦ з документом, що посвідчує особу.


Загальні умови рекламної акції «Кохай, даруй, подорожуй!» (далі – «Акція»), “Організатором” якої є адміністрація ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

Щоб стати учасником акції, потрібно виконати умови:

  • Зробити покупку від 799грн одним чеком в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» за адресою м. Рівне, вул. Короленка,1, в період з 01 до 16 лютого 2020 року з 10:00 до 21:00 (в акції не беруть участь оператори торгівлі «Фуршет» та McDonald’s).
  • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» в період 01 до 16 лютого 2020 року з 10:00 до 20:00 (реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків). За кожен чек від 799грн — гарантований солодкий сюрприз та знижка -20% в New York Street Pizza, що знаходиться на 2-ому поверсі ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

17 лютого 2020 року буде визначено серед усіх учасників Акції одного переможця, який отримає сертифікат на автобусний тур "Краків, Будапешт, Відень, Прага" через програму Random.. Результати ми повідомимо на сторінкці в соцмережі Facebook (https://www.facebook.com/zlataplaza/).

* Працівникам ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та торгових точок ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», членам їхніх родин брати участь в Акції заборонено.

2. Період проведення Акції.

2.1.Загальний термін проведення Акції: з 01 до 16 грудня з 10:00 до 20:00 (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2.Акція проводиться на території ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 1/вул. Соборна, 47.

3.Заміна Подарунків (сертифікатів) Акції грошовим еквівалентом не допускається.

4. Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).

6.Не можуть брати участь в Акції:

-особи, які не відповідають вимогам п. 5 Загальних умов рекламної Акції.

- особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, операторами торгівлі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», або будь-якими іншими компаніями, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;

- найближчі родичі осіб, зазначених вище.

7.Загальні умови рекламної Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.

8.Інші умови

8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної Акції. Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

8.2.Участь в Акції є добровільною.

8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор.