15 / 11 / 2019

Думали, що Чорна п'ятниця — це тільки шопінг? Це ще й багато подарунків!

29 листопада 2019 року в магазинах ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" (м. Рівне, вул. Короленка, 1) будуть діяти знижки до -70%!

Робіть покупки від 799 грн. та реєструйте чеки на інформаційній стійці на першому поверсі! Три переможці акції отримають сертифікати по 10 000грн від головного спонсору заходу магазину “Алло МАХ”!

Визначення переможців відбудеться 29 листопада о 21:00 шляхом випадкового відбору. Результати ми повідомимо на наших сторінках в соцмережах Facebook (https://www.facebook.com/zlataplaza/) та Instagram (https://www.instagram.com/zlataplaza).

Оновіть свій гардероб у наймасштабніший розпродаж року!

Перші 100 учасників акції отримають гарантовані подарунки*!

Під гарантованими подарунками мається на увазі брендована продукція ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" та запрошення в "Леопарк".

Загальні умови рекламної акції «Алло, це чорна п'ятниця?» (далі – «Акція»), “Організатором” якої є адміністрація ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

1. Щоб стати Учасником Акції* потрібно виконати умови Акції, а саме:

  • Зробити покупку від 799грн одним чеком в будь-якому магазині ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» за адресою м. Рівне, вул. Короленка,1, 29 листопада 2019 року з 10:00 до 20:59 (в Акції не беруть участь оператори торгівлі «Фуршет» та McDonald’s).
  • Зареєструвати чек на інформаційній стійці на 1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» 29 листопада 2019 року з 10:00 до 20:59 (реєструються тільки друковані та фіскальні чеки та чеки з терміналу; можна реєструвати необмежену кількість чеків).

29 листопада 2019 року о 21:00 буде визначено трьох переможців серед усіх учасників Акції. Кожен із них отримає сертифікат на суму 10 000 грн. на покупки в магазині Алло МАХ, що знаходиться в ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" (м.Рівне) (надалі – «Подарунок Акції»).

. Сертифікати надає головний спонсор заходу магазин "Алло МАХ". Результати ми повідомимо на сторінках в соцмережах Facebook (https://www.facebook.com/zlataplaza/) та Instagram (https://www.instagram.com/zlataplaza).

* Працівникам ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та торгових точок ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», членам їхніх родин брати участь в Акції заборонено.

2. Період проведення Акції.

2.1.Загальний термін проведення Акції: 29 листопада 2019 року з 10:00 до 20:59 (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2.Акція проводиться на території ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 1/вул. Соборна, 47.

3.Заміна Подарунків (сертифікатів) Акції грошовим еквівалентом не допускається.

4. Організатор не несе ніякої відповідальності за подальше використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5. Учасниками Акції можуть стати фізичні особи – громадяни України, резиденти, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років (далі – «Учасник Акції»).

6.Не можуть брати участь в Акції:

-особи, які не відповідають вимогам п. 5 Загальних умов рекламної Акції «Алло, це чорна п'ятниця?»;

- особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, операторами торгівлі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», або будь-якими іншими компаніями, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;

- найближчі родичі осіб, зазначених вище.

7.Загальні умови рекламної Акції «Алло, це чорна п'ятниця?» можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у такий спосіб, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих умов.

8.Інші умови

8.1.Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з Загальними умовами рекламної Акції «Чорна п’ятниця». Порушення Учасником Акції цих умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих умов вважається відмовою Учасника від участі в Акції,при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

8.2.Участь в Акції є добровільною.

8.3.У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор.