Respect

Мережа салонів взуття Respect присутня на Україні з 2004 року і на даному етапі є однією з активно розвинутих компаній, що завoйовує симпатію нових клієнтів. Основним напрямком діяльності нашої компанії єроздрібна торгівля жіночого та чоловічого взуття, сумок та аксесуарів.

Стиль Respect - це поєднання ліній елегантності, зручності, моди і комфорту. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів відповідають актуальним тенденціям світової моди. Цільова аудиторія наших салонів - це люди, які ведуть активний образ життя, слідкують за модою і бажають виглядати актуально. Наші покупці цінять якість обслуговування і комфортні умови при покупці.
Найкрошою оцінкою роботи компанії являється висока довіра клієнтів і партнерів, що підтверджується нагородою «Бренд Року 2009». Чіткість і злагоденість роботи, виконання взятих на себе зобов'язань, висока якість наданих послуг - ось ті принципи, які лежать в основі корпоративної культкри компанії.
Основний слоган компанії, «Лінії Respect - лінії життя», підкреслює важливість для компанії загальнолюдських цінностей: відкритість, людяність, турботу про близьких. У той же час, даний слоган несе в собі поняття гармонійного розвитку та безперервного вдосконалення. Створюючи комфортне взуття в елегантній формі, ми думаємо про ВАС І ХОЧЕМО зробить вас щасливим!