POZA
POZA це польський бренд, що існує на ринку з 1980 року. Наш жіночий одяг класичним способом поєднує елегантність і новітні модні тренди, підкреслює жіночність

POZA

POZA це польський бренд, що існує на ринку з 1980 року. Наш жіночий одяг класичним способом поєднує елегантність і новітні модні тренди, підкреслює жіночність. Наші сукні та унікальні візерунки призначені для вимогливих жінок, які хочуть виглядати модно і елегантно як на роботі, так і на вечірній зустрічі. Кожна зі створених нами суконь справляти враження зшитого на замовлення, завдяки відмінному виконанню і доопрацювання кожної деталі. Ми сучасне підприємство, спрямоване на постійний розвиток. Наша найбільша цінність - людський капітал, сучасний машинний парк і інноваційні технології. Ці риси і теж остаточна перевірка дозволяють досягти найвищої якості продуктів.

Ми займаємося виробництвом елегантною дамського одягу. У наших колекціях домінують візитні і повсякденні сукні. Ми пропонуємо моделі в розмірах від 36 до 50. Ми співпрацюємо з одержувачами на території всієї країни і за кордоном.