МСЛ
Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор "М.С.Л." - спадкоємець кращих традицій союзного "Спортлото" уже 35 років на лотерейному ринку. "М.С.Л." і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

МСЛ

Вітчизняна історія державних лотерей - це історія становлення і розвитку "Молодьспортлото". Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор "М.С.Л." - спадкоємець кращих традицій союзного "Спортлото" уже 35 років на лотерейному ринку. "М.С.Л." і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Сьогоднішній день Оператора державних лотерей "М.С.Л." це

  1. 31 представництво у всіх областях України;
  2. більш 1500 стаціонарних пунктів власної мережі розповсюдження ;
  3. тисячі пунктів продажу у мережі Ощадбанку й Укрпошти;
  4. і головне 30 державних лотерей, що мають ліцензію Міністерства фінансів України.

Залишаються незмінними принципи, на яких будував і буде будувати свою роботу лотерейний оператор "М.С.Л.". Вони прості і зрозумілі кожному: повага до гравця, продовження традицій, спрямованість у майбутнє.

Для мільйонів гравців з лотереєю пов'язані найщасливіші моменти життя, повні пристрасті, азарту, торжества перемоги.

На сьогоднішній день МСЛ проводить 30 лотерей. Це весь спектр розваг для шукачів лотерейної удачі - миттєві, числові, бінго та інтернет лотереї.

Лотереї залучають і чоловіків і жінок. Спектр ігор досить різноманітний. Основний бренд "Лото-Забава" - сімейна гра, телевізійний розіграш дуже популярної квартирної лотереї "ХТО ТАМ", лотерея "Мегалот", що трансформувалася з "Українського спортлото" - гра для гравців з аналітичним складом розуму, "Спротпрогноз" для чоловіків, що люблять і знають футбол. Є великий вибір миттєвих лотерей, і вони мають своїх шанувальників.

Відповідно до українського законодавства про державні лотереї, не менш 50% від виручених коштів, спрямовані на виграшний фонд наших лотерей. МСЛ перераховує гроші в державний бюджет, тому ваші виграші оподатковуються згідно з законодавством України.

У своїй діяльності МСЛ здійснює співробітництво з відомими іноземними і вітчизняними фірмами, використовує високотехнологічне устаткування.


Ловіть свою удачу граючи з нами.