Medicine

Твій стиль, Твоя унікальність, Твоя гармонія!

Medicine Everyday Therapy – відомий і популярний бренд з більш як двадцятирічним досвідом роботи на європейському ринку fashion-індустрії. Фундаментальна унікальність у поєднанні з довершеною практичністю, особлива, багата стилістика, зрештою, просто несхожість – все це приваблює його прихильників та додає сили цьому бренду.

MEDICINE це спосіб сприйняття світу, бажання проявитися по своєму у світлі актуальних тенденцій. Цей одяг вибирають перш за все ті, хто прагне самовираження та експерименту. Medicine догоджає активним людям, які люблять розкутість і свободу. Завдяки професійній роботі дизайнерів, фасони і кольори відповідають усім тенденціям мінливої моди. Якісний матеріал, своєрідні обробки і поєднання кольорів створюють неповторний стиль марки Medicine. Моделі не тиражуються у великих кількостях і часто змінюються. В кожному сезоні присутні лімітовані міні-колекції від відомих дизайнерів, художників, фотографів. Це приносить сміливість принтів, неочікувані поєднання кольорів – все те, що виділяє бренд серед інших, а разом з тим дає можливість самовиразитись, та кожному бути неповторним.

Одяг Medicine Everyday Therapy - це міський повсякденний стиль, а його дизайн сповнений впливом подіумних європейських столиць. Medicine дозволяє вражати де завгодно: на роботі чи навчанні, на вечірці чи клубі. Це просто неперевершений мікс універсальності та індивідуальності.

Гасло марки Medicine: "Вибираємо зі світових тенденцій те, що найцікавіше, створюємо вільні, оригінальні моделі, щоб Ти відчував себе стильно, з фантазією, без рутини, в гармонії з собою."