McDonald‘s
МакДональдз в Україні є лідером у галузі закладів швидкого обслуговування.

McDonald‘s

МакДональдз в Україні є лідером у галузі закладів швидкого обслуговування. Перший МакДональдз було відкрито 24 травня 1997 у Києві. Щодня компанія обслуговує понад 400 тисяч українців, пропонуючи більш ніж 90 страв на вибір. В асортименті є страви з яловичини, свинини, риби, курятини, (Чізбургер, Гамбургер, Біг Мак®, Чікен Рол, Філе-о-фіш®, МакЧікенTM, різноманітні роли тощо), салати зі свіжих овочів, страви спеціального ранкового меню (вівсяна каша, страви з яєць, млинці з джемом, МакМафіни зі свининою), страви з молочних продуктів та десерти.

З 2011 року компанія активно розвиває мережу міських кав'ярень МакКафе, в яких відвідувачам пропонують широкий вибір напоїв на основі натуральної кави та десертів.

Компанія МакДональдз досягла успіху передусім тому, що дотримується в роботі найвищих стандартів якості, обслуговування, чистоти і доступних цін.

Більшість закладів МакДональдз обладнані точками Wi-Fi, кімнатами для святкування днів народжень, а також надають послугу МакДрайв, завдяки якій відвідувачі мають можливість робити замовлення, не виходячи з автомобіля.

Щороку все більше закладів МакДональдз в Україні потрапляють до ТОП-100 найпопулярніших закладів мережі у світі.