Levi's GUESS

Торгівельна марка Levi's® небезпідставно є основою джинсової моди. Це не лише багатолітня історія фірми, це не просто перші в світі джинси, запатентовані в 1873 році в США, це бренд, який постійно розвивається, використовуючи новітні технології, випускає нові лінії одягу і завжди радує як своїх постійних покупців, так і нових залицяльників своїх творінь. Компанія Levi's® щосезонно співпрацює з відомими дизайнерами, співаками, і навіть будинками моди зі світовим ім'ям: Стефан Загмайстер, Дамієн Хирстом, Шепард Фейрей, будинок мод Жан Поль Готье.

З 2005 року компанія ООО "Ультра-Джинс" є офіційним дистриб'ютором компанії Levi Strauss на території України. За перший рік свого існування ООО «Ульра-Джінс» відкрила 6 власних магазинів в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, 5 діллерських монобрендових магазинів, 3 мультібренда на території країни. У 2006 році ООО “Ультра-Джинс” стає офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором торгівельної марки Levi's® на Україні.

Guess - американський бренд, що випускає одяг, взуття, аксесуари та парфумерію. Найбільш широко представлена лінія Marciano. GUESS - це одна з найбільших і успішних марок у світі моди. Компанія GUESS була заснована в 1981 р братами Marciano. На початку 80-х років джинсовому одягу бракувало модної гостроти. Брати Марсіано побачили в цьому можливість внести європейський стиль у використанні традиційної американської тканини. Оригінальний дизайн Марсіано допоміг назавжди змінити сприйняття джинсового одягу. Вони створили лінію на всі часи, повну чуттєвості і новаторства.

Guess одні з перших почали випускати дизайнерські джинси для жінок, а в подальшому і для чоловіків. З 1984 року у компанії GUESS з'являється колекція годинників і колекція одягу для дітей. У перебігу багатьох років імідж GUESS відтворювався в незабутніх рекламних кампаніях, які зробили цей бренд відомим кожному. Найсексуальніших жінок світу можна побачити в рекламних кампаніях GUESS: Карлу Бруні, Наомі Кемпбелл, Клаудію Шиффер, Дрю Беррімор, Анну Ніколь Сміт та багатьох інших.

Сьогодні Guess - це один з найбільш відомих виробників одягу у всьому світі. Кожна категорія товару відрізняється унікальною естетикою, яка лежить в основі філософії дизайну GUESS: поєднання європейської чуттєвості і американського погляду на стиль і моду.