GLORIA

Білизна з Gloria - це диво, секретна зброя для інтиму.

Жінки завжди прагнуть вдягатися красиво, модно, елегантно. Для цього необхідно мати деякий життєвий досвід і розвинене почуття прекрасного. А коли мова заходить про білизну, яку на вас побачить лише найближча людина, то варто зазначити, що такий одяг має бути зручним, сексуальним і вишуканим.

Саме такий ви знайдете у магазині «Gloria», де представлена білизна польського та французького виробництва провідних європейських брендів Wonderbra, Kinga, Corin , Kris Gaia, Ava, Eldar, Emili, Livia Corsetti, Konrad, Vanilla, Gorteks, Sealine, Coemi, DIM.

Бюстгальтери, стрінги, бікіні, шорти, пеньюари, майки, класичні топи, корсети, комбідреси, боді - білизна найрізноманітніших фасонів, матеріалів та забарвлення для тих, хто віддає перевагу колекційним моделям, й для тих, хто полюбляє класику.

У кожної жінки є свої «маленькі секрети». Елегантна коригуючи білизна допоможе надати вашій фігурі ідеальних пропорцій й гарно виглядати у вечірній сукні, діловому костюмі чи облягаючи штанах. Втягуючі плавки, грації, стренги з утяжкою, майки, пояси з відтінком гламуру забезпечать розкішний вигляд у будь-якому одязі.

При моделюванні структури стануть у пригоді силіконові пуш-апи різних видів й силіконові бюстгальтери Unbra.

Юним модницям магазин «Gloria» пропонує підліткові бюстгальтери Key, Atlantic.

Функціональність та зручність втілені у бюстгальтерах для годуючи мам виробництва Milavitsa, Mitex.

У магазині «Gloria» є широкий вибір зручної білизни для активного відпочинку, терморегулюючої білизни, різні моделі купальників для басейну, комфортні спортивні велюрові костюми.

Почувати себе комфортно і бути привабливою вдома допоможуть домашні костюми, халати, нічні сорочки, піжами. Є літні та зимові піжами, велюрові й махрові халати польського та турецького виробництва.

У магазині великий вибір купальників (Польща, Франція) суцільних гімнастичних для літнього відпочинку, а також різні парео.

Легінси, колготки, панчішки, шкарпетки, гольфи, гетри - підкреслять красу ваших ніжок й зігріють за холодної погоди.

На вибір є також аксесуари: силіконові бретельки(звичайні й з оздобленням ) пояси для панчіх, а для наречених ще і підв'зки.

Для жінки дуже важливо залишатися бажаною, тож в «Gloria» можна вибрати еротичні ігрові комплекти, які не залишать байдужим жодного чоловіка, адже це - дуже красива, сексуальна нижня білизна, пеньюари, панчохи, колготи та інше.

Чоловіча білизна повинна бути стриманою і загадковою водночас.Тож чоловікам магазин «Gloria» пропонує білизну Atlantic, Key, Brubeck, Fabio, Cornette, Lama. В асортименті: шорти, боксери, труси, кальсони, спідня білизна, термобілизна, піжами, халати, домашні костюми, шорти для плавання.