Фабрика Сумок

Приватне підприємство "Фірма "МІС"" є одним з найбільших українських виробників галантерейних виробів з натуральних і синтетичних матеріалів.

Створена в 1992 році фірма швидко і динамічно розвивається, щороку розширюючи асортимент продукції, збільшуючи її об'єм на ринку. Сьогодні продукцію торгової марки "МІС" знають не лише в Україні, але і за кордоном.

Асортимент продукції дійсно широкий - більше шестисот найменувань жіночих сумок, рюкзаків, косметичок, портфелів, папок, барсеток з різноманітних матеріалів. Власна виробнича база, сучасне обладнання, досвід і кваліфікація персоналу, багатолітня співпраця з українськими і європейськими виробниками натуральної і синтетичної шкіри, галантерейної фурнітури дають можливість нам випускати недорогу, якісну і конкурентоспроможну продукцію.

Над створенням нових моделей працює власна дизайнерська команда. Творчий пошук у сфері дизайну дозволяє підприємству створювати свій власний фірмовий стиль.

На підприємстві здійснюється постійний контроль якості виробів, починаючи від підбору сировини до пошиття готового виробу і його реалізації в роздрібній мережі.

Широкий асортимент товару і постійна наявність його на складі, регулярне і своєчасне постачання, зручність сервісу і гнучкість цін - це те, чим фірма завоювала довіру покупців.

У офісі і торгівельних представництвах фірми, розташованих в Києві, Запоріжжі, Хмельницькому , завжди раді покупцям. Співробітники відділу продажів готові ретельно вивчити Ваші потреби і дати необхідну консультацію. Фірма практикує постійний діалог з клієнтом, оперативно реагуючи на його найменші зауваження.