Час Грінвіч
​«Час Грінвіч» – відділ з роздрібної реалізації годинників, який представлений на ринку вже 15 років. Все починалося з реалізації годинників Casio, з кожним роком розширювався асортимент, нові марки були представлені для нашого покупця.
+380505393814 +380505393814
10:00 - 21:00

Час Грінвіч

«Час Грінвіч» – відділ з роздрібної реалізації годинників, який представлений на ринку вже 15 років. Все починалося з реалізації годинників Casio, з кожним роком розширювався асортимент, нові марки були представлені для нашого покупця.

На сьогодні ми пропонуємо покупцю біля 20 марок годинників, які можуть задовільнити запити кожного покупця. Серед представлених марок годиників такі відомі як Tissot, Calvin KLEIN, SWATCH– входять в самий великий і динамічний концерн по випуску годинників – SWATCH group Lid, Швейцарія, Alfek та CHRICTINA– це гарантія швейцарської якості. Вони виконані в традиції багатомільйонного виробництва найкращих годинників в світі.

APPELLA - на світовому ринку з 1946 року. Характеризуються високою якістю, надійністю, широким асортиментом та доступними цінами.

Orient – давно відомий бренд для нашого покупця, який в основному надає перевагу механічним годинникам. Постійно поновлюється годинниковий ряд та разом з тим тут задовільнить свій попит різного віку покупець.

Le Chic – нова марка французьких годинників. В більшості годинників покриття із рожевої, жовтої та білої позолоти. При виробництві використовуються дорогі високоякісні механізми та комплектуючі, а також фіаніти, натуральні перлини, криштали Swarowsky.

Це годинники для жінок, які цінують в речах якість, стиль та елегантність.

«Elite» особливу цінністьв очах покупців ця марка відзначається універсальністю, ексклюзивністю.

Годинники «Elite» створені для жінок, які розуміють красу, цінують шарм та елегантність.

«Casio» - чоловічі та жіночі кварцові та електронні годинники, які представлені в нашому відділі в широкому асортименті на ремінцях, браслетах. Вони задовільнять покупця, який звик до класичного стилю, спортсменів, рибалок, альпіністів і т.д.

У відділі «Час Грінвіч» працють досвідчені продавці з багатолітнім досвідом роботи. Вони вирізняються ввічливістю та привітністю, кваліфіковано допоможуть у виборі товару, нададуть професійну консультацію.

Для постійних клієнтів у нас діє система знижок. Покупцям надається дисконтна картка.

Завітайте до нас і Ви не пожалкуєте!