22 / 10 / 2019

Незабаром День народження у малюка? Тоді гайда до нас у "Леопарк". Чому:

  1. іменинник бавиться безкоштовно, якщо на святі є більше п’яти гостей;
  2. імениннику та його гостям надається по одному безкоштовному жетону на машинки;
  3. ми знаходимося в центрі міста - на третьому поверсі ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА";
  4. є кафе "Мацурі", де можна замовити святковий стіл з піцою та суші;
  5. поруч є McDonald's, де можна замовити улюблений дитячий Хеппі Міл.Скільки коштує?

Вартість квитка у «Леопарк» на необмежений час з однієї дитини становить 120 гривень (з понеділка по п’ятницю) та 150 гривень (у суботу на неділю). Багатодітним, дітям учасників АТО, сиротам, інвалідам та іншим пільговикам** – вхід на 50% дешевше.*

**Особи, на яких поширюється дія п.1 ст. 10 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту 2017".

Чи можна організувати святковий стіл?

Ви можете замовити святковий столик для діток. Наш персонал накриє його скатертиною, а одноразовий посуд, їжу та напої приносять із собою батьки. Столик надається на 3 години і замовляється завчасно. Батьки самостійно слідкують за дотриманням порядку під час святкування.

Зверніть увагу, що для забезпечення санітарно-гігієнічного стану приносити готові харчові продукти на територію «Леопарку» дозволяється лише від магазинів та закладів ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (супермаркет «Фуршет» включно). До початку святкування необхідно пред’явити чек на перевірку адміністратору на рецепції (винятками є напої, фрукти та торти). Просимо використовувати звичайні свічки для торту, а не «феєрверки».

На території «Леопарку» розписати слабоалкогольні та спиртні напої заборонено!

Чи можна замовити розважальну програму на святкування?

Ви маєте можливість замовити розважальну анімацію, щоб зробити свято максимально цікавим! Веселі герої мультфільмів забавлятимуть дітей жартами, конкурсами, жонглюванням, танцями, загадками та іншими веселощами! Детальніше можна дізнатися на рецепції «Леопарку» або за посиланням: http://artemon.in.ua.

Вхід у "Леопарк" за тарифом "Святкування" можливий лише при наявності документа, що посвідчує святкову подію (свідоцтво про народження дитини, тощо). Попередній запис на святкування здійснюється телефонами (050) 33 54 543, (0362) 63-30-25, безпосередньо у «Леопарку» або на сайті.

На час святкування двері «Леопарку» для відвідувачів не зачиняються — граємося разом!