V&T

Шкарпетки – на перший погляд дуже простий та нехитрий предмет гардеробу, але що сказати – вони необхідні нам завжди та всюди. Одягати їх доведеться, як на роботу, так і на ділову зустріч, на званий обід, для заняття спортом і навіть просто на прогулянку. Більше того, сучасні тенденції моди дозволяють одягати шкарпетки навіть під жіночі туфлі на підборах. Хоча раніше такий жест викликав непорозуміння та сміх.

V&TSocks – виробник шкарпеток для дітей, чоловіків та жінок. Українська фабрика з абсолютно повним спектром шкарпеткового асортименту, на будь-який колір, розмір, сезон та гаманець. Наші вироби проходять особливо ретельний відбір сировини.

Зміст вірно підібраних шкарпеток не лише у гарному зовнішньому вигляді, але і у їх складі. Навіть самі гарні шкарпетки, якщо вони незручні, можуть натерти, викликати попрілості та навпаки переохолодження ніг, і стильне поєднання буде зіпсоване відсутністю комфорту та закінчиться зіпсованим настроєм. Тому слідкувати за складом шкарпеток, коли ви їх купуєте – дуже важливо. Адже зручність та здорові відчуття – запорука повноцінного та завершеного образу.