Віват, канцелярія!

Мережа магазинів «Віват, канцелярія!» - найбільша роздрібна мережа в Україні. Початок діяльності було покладено у вересні 1992 року. З моменту заснування і до сьогодні основним видом діяльності залишається торгівля канцелярськими товарами для школи та офісу. Зараз вона налічує 25 магазинів у містах Чернігові, Києві, Сумах, Черкасах, Житомирі, Рівному, а також у райцентрах півночі України. Половина з них - формату самообслуговування. Колектив мережі на даний момент налічує більше 200 співробітників.

На базі магазинів працюють сервісні центри з обслуговування корпоративних клієнтів. Щодня послугами наших магазинів користуються сотні покупців від пересічних громадян до великих підприємств та національних компаній. Всіх їх приваблює постійна наявність широкого асортименту товарів на полицях та висока якість обслуговування.

В наших магазинах Ви знайдете товари на будь-який смак від олівця до вишуканої шкіргалантереї. Відділ маркетингу слідкує за тенденціями розвитку ринку. Завдяки цьому асортимент магазинів постійно оновлюється, з'являються нові, сучасні моделі канцелярського приладдя для дому, школи та офісу та елітних сувенірів.

Основна вимога до товару наших магазинів - якість. Тому в магазинах «Віват, канцелярія!» представлені товари для офісу та школи, а також бізнес-подарунки всесвітньо відомих брендів, таких як:

Parker, Inoxcrom, Waterman, В.І.Ф., VIP, Koh-i-noor, Centropen, Kum, Kite, Trodat, Sax, Edding, Tecnodidattica, Axent, Delta by Axent та багато інших.

Унікальний 17-тирічний досвід, який ми здобули під час роботи на ринку канцтоварів, дозволив нам розробити для клієнтів дійсно вигідні умови співпраці. Ми проводимо різноманітні акції, пропонуємо нашим постійним покупцям високу якість за доступною ціною, розпродажі, нові колекції товарів для школи та офісу. Наша система лояльності зробить вас постійним покупцем мережі магазинів «Віват, канцелярія!»

Але головне - індивідуальний підхід до покупця, присутність і наявність вибору товару, гарантії, максимальне співвідношення ціни та якості.