Steel Story

«Steel Story» - американська компанія, створена друзями з Майямі і Дніпропетровська в січні 2011-го року.

Досліджуючи закордонний ринок індустрії краси, було помічено, що більшість відомих брендів, таких як ARMANI, Pierre Cardin, ZANCAN, NINA RICI, RADO, CHANEL поповнили свої колекції новими матеріалами, які дозволили надати прикрасам новизни і підкреслити індивідуальність і яскравість образу своїх власників. Так в моду увійшли такі матеріали як сталь, кераміка, каучук, шкіра. Ця тенденція була швидко підхоплена всіма модниками, на обкладинках глянцевих журналів, стали з'являється знаменитості, які змінили золото і діаманти на новий fashion стиль.

Ідея компанії полягала в донесенні на український ринок європейських і американських тенденцій моди. Продукція «STEEL STORY» закуповуються на відомих світових виставках аксесуарів і прикрас, в Італії, Гонконгу і Голландії. А також завдяки партнерам з США наша компанія може радувати своїх покупців не тільки оригінальністю прикрас, а ще й неперевершеним якістю, перевіреною часом.

Асортимент «STEEL STORY» включає найцікавіші прикраси з таких матеріалів як сталь 316L, титан, вольфрам, каучук, шкіра, вироби з позолотою, емалі, а також колекції з кристалами «Swarovski». Виріб представлені від класики до модерну, так що компанія задовольняє будь-який смак наших покупців.