Шоколіно

У магазині "Шоколадні сувеніри" представлені ексклюзивні вироби з шоколаду ТМ "Шоколіно". Вони готуються майстрами - кондитерами за індивідуальними замовленнями відповідно до побажань клієнта. Можна вибрати вподобаний зразок з каталогу або замовити розробку нового виробу - як великої партії, так і в одиничному екземплярі.

Вироби ТМ «Шоколіно» є не лише смачним ласощами, але і оригінальним рекламно-сувенірним носієм. Фірмовий шоколад з логотипом компанії добре доповнить презентацію, стане незамінним помічником на переговорах, виставках, конкурсах.

Наш шоколад стане відмінною прикрасою Ваших радісних подій - дня народження, весілля, професійних свят. Шоколадними виробами можна прикрасити торт на іменини, написати поздоровлення для колег, друзів, коханих, намалювати на ньому портрет, створити корпоративну цукерку з логотипом компанії, виліпити будь-яку об'ємну фігуру.

Продукція ТМ «Шоколіно» відповідає найвищим вимогам, про надійність і безпеку якої свідчать заслужені нагороди.

Серед наших постійних клієнтів - провідні кондитерські компанії, ресторани, готелі, салони краси. Виробам ТМ «Шоколіно» надають перевагу зірки естради та телебачення. Ми впевнені, що Вам теж сподобається!


Ласкаво просимо до нас на чашечку ароматного шоколаду!


Пам'ятайте шоколад залишає довгий шлейф приємних емоцій ...Шоколад-це не просто кулінарне творіння, він дарує стиль, смак і свято життя.