Порцеляна

Кераміка, фарфор і кришталь від провідних європейських і світових виробників: Італія, Іспанія, Португалія, Німеччина, Польща, Китай, Чеська Республіка.

Посуд – це один з кращих традиційних дарунків. Вона завжди згодиться в побуті і прикрасить будь-яку обстановку. Крім того, посуд – дійсно практичний дарунок. Це не сувеніри, про які найчастіше забувають через пару днів, залишаючи їх порошитися на полицях. Саме тому посуд настільки часто використовується як корпоративні дарунки і сувеніри. Також не варто забувати про елітні сувеніри і деталі інтер'єру, які можуть стати приємним доповненням до будь-якого інтер'єру.

Сувенірна чашка з корпоративною символікою, дарована партнерові, постійно нагадуватиме про компанію, що, без сумніву, позначиться на бізнесі щонайкраще. Їдальні, чайні і кавові сервізи із знаменитої італійської кераміки і чеського фарфору формою і декоративному оформленню відповідають найвищим вимогам любителів фарфорової класики і авангарду. Предмети інтер'єру і розкішні фарфорові сервізи виготовляються як для масового споживача, так і по індивідуальних замовленнях. Італійські і чеські фарфорові сервізи експортуються в різні країни світу, де прикрашають апартаменти коронованих осіб, політиків, представників суспільної еліти. В той же час при високій якості італійської кераміки і чеського фарфору, нічим що не відрізняється від німецького або англійського, італійські і чеські фарфорові сервізи завжди були набагато доступніші за ціною для рядового покупця.

У нас Ви знайдете широкий асортимент, прекрасний дизайн і доступні ціни на якісну і ексклюзивну продукцію від знаменитих майстрів зі світовими іменами. Висока якість, доступні ціни, упаковка дарунку – все це дає можливість віддати перевагу нашій продукції. Широкий асортимент виробів з фарфору, кераміки, кришталя, кольорового і безбарвного скла, дозволяє покупцеві будь-якого віку, соціального положення і рівня доходів знайти вироби для себе і своїх близьких.