Кенгуру

В період очікування дитини майбутню маму охоплюють найрізноманітніші відчуття та емоції, і так важливо, щоб більшість з них була позитивними! А що беззастережно піднімає настрій кожній жінці в будь-якій ситуації? Це відчуття своєї привабливості, відчуття упевненості в собі!

І зовсім не останню роль в цьому відіграє гардероб майбутньої мами, основними принципами підбору якого повинні бути естетичність одягу і його максимальна зручність. Тому переваги краще віддавати речам, спеціально змодельованим для цього періоду. Від відповідності розмірів одягу розмірам і формі тіла вагітної жінки залежить і її здоров'я, і здоров'я майбутнього малюка.

Орієнтуючись, перш за все, на «особливе положення» своїх споживачів, магазин "Кенгуру" пропонує моделі одягу для вагітних із спеціально підбраних матеріалів та зручного пошиття.

Для тих, хто не поспішає повідомляти про своє нове положення , ідеально підійде поєднання «темний низ, світлий верх»: темні тони зглажуватимуть ті частини фігури,які все важче приховати, а світлі - притягати увагу до виграшних. Класичні подовжені сорочки в пастельних тонах, жіночні блузи з відкритою зоною декольте, Пристосування під грудьми, жакети-сорочки і кардигани в поєднанні з темними брюками класичної моделі або спідницею складуть ідеальний комплект.

Прекрасно виглядатимуть трикотажні плаття, сарафани з легких «тканин, що летять», укорочені плаття-трапеції в поєднанні з легінсами або вузькими капрі. У прохолодну погоду сміливо комбінуйте будь-які монохромні брюки з довгою кольоровою блузою або трикотажним пуловером яскравого забарвлення. Можна накинути куртку-«баллон» з крупним коміром або капюшоном - комфорт буде забезпечений.

В магазині "Кенгуру" представлений широкий асортимент одягу та білизни для вагітних: плаття, сарафани, блузи, штани, комбінезони, спідниці, костюми, білизна, колготи...