Hetuel

Пьер Карден якось відмітив, що добре одягнена людина та, котра зважає на себе та на інших. Золоті слова, особливо коли йдеться про діловий гардероб.

Ось вже близько 20 років - чоловічий одяг основний напрям нашого бізнесу. За цей час ми відібрали кращих виробників, що означає вищий рівень якості - і, звичайно ж, ціни.

У магазині чоловічого одягу hetuel ви знайдете весь джентльменський набір - від строгих ділових пальто до взуття і, зрозуміло, костюмів. Одяг на кожен день представлений шерстяними светрами крупної або дрібної в'язки з короткими або довгими рукавами і аплікацією з шкіри або геометричним малюнком. Альтернативний варіант - піджак і брюки з тонкого шерстяного трикотажу різних кольорів.

Сорочка, найпопулярніша частина чоловічого гардеробу, в магазині hetuel представлена з натуральної бавовни або шовку, що добре сидітиме, і личитиме до фігури і костюму. Галстук - одна з найвиразніших деталей гардеробу, яку Ви можете придбати у нас на будь-який смак. Модні аксесуари є основою чоловічої індивідуальності, елегантного чоловіка виділяють портфель, портмоне, візітниця, ключниця, запонки, парасолька, рукавички, шарф. Все це, а також і багато іншого - шкарпетки, білизна у великому асортименті Ви можете придбати в магазині hetuel.

У нашому магазині існує гнучка система знижок для постійних клієнтів, а також проводяться різні акції та сезонні розпродажі.