Годинники

Прислухайтесь до того, як Ваші годинники вимірюють час.

Хід годинника здасться Вам биттям Вашого серця. Ви зможете на яву почути кожен удар.
Годинники наповнені життям, як організм, який складається з багатьох складних органів, які працюють як одне гармонійне ціле.
Пристрасть, Вічність, Честь.

Салон-магазин „Годинники" - мережа магазинів, яка реалізує як і роздрібний, так і гуртовий продаж класичних годинників. Мережа салонів-магазинів на українському ринку існує понад 18 років, з представленими точками у Рівному та Житомирі та дилерською мережею по всій Україні. Всі годинники являють собою відмінне поєднання класичного і сучасного стилю та доступної ціни.
Наша компанія, завдяки індивідуальному підходу, демократичним цінам і якісному обслуговуванню, завоювала високу репутацію серед клієнтів. Гуртові покупці, з якими компанія завжди підтримує дружні стосунки, мають широкий спектр товарів для вибору.

В асортименті товарів нашої компанії великий та постійно збільшуючий вибір годинників. Також ми являємось офіційними представниками таких торгових марок як:

- Tissot;
- Continental;
- Trofish;
- Kleynod;
- Romanson;
- Orient;
- Casio;
- Royal;
- Alberto Cavalli;
- Grandex;
- Nexxen;
- Adler;
- Lowell;
- Pragmart;
- Kronos;

Основною продукцією являються годинники виробництва Швейцарії, Японії, Італії, України, виконані в найкращих традиціях виробництва найякісніших годинників світу.
Ідея доступних і дуже надійних годинників і сьогодні залишаєтьсяголовною для торгових марок данних годинників. Різноманіття форм і функціональних можливостей нашої продукції по-справжньому безмежне - кожен може вибрати саме ті функції, які будуть йому необхідні в повсякденному житті.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється безспосередньо в м.Рівному та Україні.