Суспільний простір PLAZA
Суспільний простір PLAZA
Суспільний простір PLAZA
Суспільний простір PLAZA

У червні цього року почалася реконцепція площі, з’явилися нові місця для відпочинку, декоративні дерева, удосконалена велопарковка та єдина в місті безкоштовна станція велосервісу, «собача вбиральня», безкоштовний Wi-Fi, відкрита сцена та дитяча ігрова зона.

Цей проект отримав назву «Суспільний простір PLAZA».

PLAZA — це іспанське слово, що називає відкритий суспільний простір накшталт міської (ринкової) площі в іспаномовних країнах та США.

Суспільний простір PLAZA є відкритим для рівнян, тому кожен охочий може запропонувати свою ідею для реалізації в даній локації. Усі проекти можна надсилати на пошту zlataplaza@gmail.com, адміністрація торгового центру обіцяє, що розгляне кожен лист і підтримає найбільш креативні та цікаві задуми. Спеціально для проведення заходів оновлено сцену і додатково обладнано її технічно.

Там уже працює тематичне Plaza Café, де можна придбати гарячі та прохолодні напої за системою «бери із собою». Незабаром відкриється літня тераса New York Street Pizza, поки що тривають ремонтні роботи.

Є спеціальна дитяча зона, де з’явилися незвичні кольорові класики та нові інтерактивні ігри Virtum.

Кольорові лінії, що нещодавно з’явилися на майдані, символізуютьтакі ж яскраві та креативні ідеї, що будуть «народжуватися» у новому суспільному просторі PLAZA. Кожен рівнянин може туди завітати, щоб надихатися, розважатися і творити.


Поширити: