15 / 06 / 2018

Нарешті! Розпочався омріяний літній розпродаж у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» до -70%! Поспішайте, тому що знижки збільшуються, але товару щодня стає усе менше!

Увесь перелік знижок ТУТ.

З 23 червня до 8 липня реєструйте свої покупки та гарантовано отримуйте мохіто від кафе «Мацурі», що знаходиться на 3-му поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».10 щасливчиків отримають по 5 000 гривень на відпустку від мережі магазинів «Горящих путівок», один з яких ми подаруємо учаснику нашої акції у Facebook.

Щоб стати учасником акції, необхідно:

1.Здійснити покупку в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» від 499 грн одним друкованим чеком (окрім McDonald’s, магазину «Космо», супермаркету «Фуршет») з 23 червня по 8 липня 2018року.

2.Зареєструвати свій чек до 18:00 8 липня 2018 року на інформаційній службі та гарантовано отримати мохіто від «Мацурі». Ви можете реєструвати необмежену кількість чеків. Більше реєстрацій – більше шансів отримати подарунок!

3.Прийти 8 липня о 18:00 на майдан Короленка біля ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

8 липня о 18:00 на майдані Короленка ми випадковим шляхом визначимо 9 переможців акції, серед присутніх учасників. Кожен переможець отримає сертифікат на 5 000 грн на подорож від мережі магазинів «Горящих путівок», що знаходиться на -1 поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Десятий сертифікат на 5 000 грн ми подаруємо переможцю акції на нашій сторінці у Facebook.

У період акції біля ТРЦ стоятиме об’ємна фотозона із популярними рожевими фламінго! Зробіть тут класне фото для Facebook та Instagram!

Офіційні умови акції можна переглянути за посиланням: zlata-plaza.com.ua/oficijni-pravila

*Подарунки надають партнери заходу: ресторан японської кухні «Мацурі» та мережа магазинів «Горящих путівок».

Поширити: