26 / 09 / 2018

Саме зараз треба купити нові осінні черевички, а виявляється їх є стільки видів! Ми знаємо, що ви вже плануєте похід по взуттєвих магазинах ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА": ССС, ESTRO, Respect, Panorama та інші. Щоб ви не розгубилися, чи відрізняються оксфорди, дезерти та челсі, ми підготували для вас гід:

1. Оксфорди (oxford shoes) - туфлі з закритою шнурівкою, у яких бічні деталі черевика пришиті до основної частини єдиним швом. Навіть при розв'язаних шнурках оксфорди тримають свою форму, розширюючись в області язичка всього на кілька сантиметрів. У жіночий гардероб оксфорди прийшли з чоловічого.

2. Монки (monks, monkstraps) - напівчеревики без шнурівки, в яких роль застібки відіграють бічні пряжки. У дослівному перекладі з англійської «monkstraps» означає «пряжки ченців». Своєю появою зобов'язані монахам, які носили зручне взуття з пряжками замість шнурків. Існують різновиди з однієї пряжкою (monk strap) і двома (double monk strap). Завдяки жорсткій формі взуття пряжки грають швидше декоративну роль, так як і в розстебнутому вигляді туфлі тримаються на нозі.


3. Лофери (loafers) - взуття, що поєднує верх без шнурівки з підошвою туфель. Кілька різновидів лоферів дають простір для фантазії. Залежно від декоративних елементів і форми верху вони поділяються на пенні-лофери, лофери з пряжкою, з пензликами, з бахромою, венеціанські, бельгійські та сліпери.4. Дезерт (desert boots) - черевики висотою до щиколотки із замші, нубуку або шкіри на каучуковій підошві. Відмітна особливість - два отвори для шнурівки з кожної зі сторін. Якщо їх більше, то черевики з дезертів перетворюються в чакки.


5. Чакки, чукки (chukka boots) - черевики висотою до щиколотки із замші, нубуку або шкіри. На відміну від дезертів, чакки можуть мати будь-яку кількість отворів для шнурівки. Характерною відмінністю chukka boots є шкіряна підошва.


6. Челсі (chelsea boots) - черевики вище щиколотки на низьких підборах з гумовими вставками з боків. У жіночому гардеробі челсі на низьких підборах часто стають елементом мінімалістичного стилю в поєднанні з вузкими джинсами і шкіряної косухой.


7. Джодпур (jodhpur boots) - черевики до щиколотки з круглими носами на низьких підборах, забезпечені ременями на халяву. Якщо прибрати ремені, замінивши їх еластичною вставкою, черевики перетворяться в челсі. В оригінальному вигляді ремінець на джодпури обертається навколо щиколотки і кріпиться пряжкою до зовнішньої сторони черевика.


Поширити: