12 / 11 / 2018

Ці вихідні у Рівному були по-справжньому осінні. Однак у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» було тепло та затишно. Таку атмосферу нам створили посмішки покупців, які вирішили провести свій вікенд у Златі. Ми вдячні, що ви обираєте нас! У подарунок за це ми організували цікаві заходи для дорослих та малюків.

Ранки ми розпочинали з традиційних дитячих майстер-класів у «Леопарку». У суботу ми розписували підставки під чашечки, а в неділю — виготовляли фоторамки у техніці квілінг. Навчаються нас викладачі Школи раннього розвитку «Калинонька». Майстер-класи безкоштовні для усіх відвідувачів «Леопарку», тому приєднуйтеся до нас з малюками у наступні вихідні!

Вам не обов’язково йти у філармонію чи театр, щоб наживо почити прекрасну музику. Таку можливість вам дарує ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Щосуботи та щонеділі у нас відбуваються музичні години. Цього вікенду прекрасні мелодії вам дарував тандем баяніста Юрія Янковича та скрипальки Олени Манчук, а також саксофоніст Роман Абдалов.


Родзинкою цих вихідних було Шоу Тесла! Це дитячий захід, але навіть дорослі дивилися його із захватом. Фізика ще ніколи до цього не була такою цікавою!

Найбільш очікувана подія цього вікенду – турнір блейдерів! Ми проводимо його вже вп’яте і щоразу збираємо ажіотаж! Дякуємо вам за драйвову атмосферу!

  • \

Плануйте відвідати ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" 17 та 18 листопада, ми підготували не менш цікаві заходи!

Поширити: