19 / 11 / 2018

Ми піклуємося, щоб ви могли провести свої сімейні вихідні цікаво. Щосуботи та щонеділі організовуємо заходи для дорослих та діток.

Дискотека у стилі L.O.L. — подія, на яку з нетерпінням чекали малюки цілий тиждень. Це був унікальний шанс побачити свою улюблену іграшку, а також разом потанцювати та зробити селфі. Багато щирих посмішок та задоволених дітлахів – так можна підсумувати проведення дискотеки. Саме тому у нас є думка повторити її! Слідкуйте за анонсами

Фотозвіт тут: www.facebook.com.

Жива музика – те, що надихає, і приносить справжню насолоду. У цю суботу ми слухали казковий кларнет у виконанні Володимира Піддубника. У неділю для наших відвідувачів грав скрипаль-віртуоз Любомир Пастушенко.

Кожного тижня ТРЦ «ЗЛАТ ПЛАЗА»стає центром турнірів блейдерів! Це подія, яка стала традиційною для нас, але з кожним разом привертає усе більше уваги!

Звичайно, що ми підготували цікаві заходи для наших найменших відвідувачів. У суботу та в неділю зранку в «Леопарку» відбулися майстер класи: виготовлення декоративних прикрас із дисків та ліплення фігурок із тіста.

Наступний наш вікенд буде особливим, тому що це буде Чорний Вікенд – знижки до -70% та подарунки усім покупцям!

Поширити: