13 / 06 / 2018

Кілька трюків від ресурсу segodnya.ua при упаковці валізи допоможуть нічого не забути, раціонально розкласти одяг і уникнути забруднених косметикою речей

Список

Так, список вам потрібен, причому точний і детальний. На першому місці в цьому списку повинні бути документи, квитки і гроші. До слова, документи варто відсканувати і завантажити собі на смартфон або переслати по електронній пошті. У разі, якщо ви втратите оригінали, це дуже полегшить вам ситуацію.

Також з собою варто відразу взяти зарядні пристрої для техніки і перехідники. Їх придбати ви пожете в магазинах електроніки: "Яблуко", Flash Star, DeVice, ringoo в ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Вміст

Те, що ви складете в свій чемодан, залежить від того, куди ви збираєтеся і наскільки. Якщо ви збираєтеся на узбережжя в теплу країну, вам знадобиться один набір речей, а якщо ви збираєтеся жити два тижні в наметі десь в горах – зовсім інший.

У будь-якому випадку, вам потрібна база – універсальні за кольором і стилем речі, які ви зможете доповнювати іншими. Зазвичай це спідниця, джинси або універсальне плаття. До них вже можна підбирати футболки, топи або светри. Свій літній гардероб ви можете оновити в магазинах одягу ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Спідньої білизни краще взяти багато. Якщо ви їдете до моря, візьміть з собою два купальника різних моделей. Один з них точно підстрахує, коли не встигне висохнути другий. Більш того, завдяки цьому трюку ваш загар буде рівномірніший. Це все ви можете купити в магазинах білизни ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Взуття зазвичай займає багато місця у валізі, тому потрібно добре подумати, що вам стане в нагоді. Базою повинно бути зручне взуття, для жінок – зручне і на низькому ходу. Кеди і кросівки підійдуть відмінно. До речі, найважче взуття можна взути в дорогу. Зручне та стильне взуття ви знайдете в спеціалізованих магазинах ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".

Пов’язане зображення

Окремий аспект – косметичні засоби. Є два способи заощадити місце. Можна купити спеціальні дорожні версії продуктів, обсягу яких вистачить в середньому на два тижні використання. А можна свої звичні засоби перелити у пляшечки невеликого обсягу. Крім того, в більшості випадків такі речі, як зубну пасту і піну для гоління можна купити на місці, а в більшості готелів у вартість номера входить мило і шампунь.

Крім валізи в поїздку можна взяти з собою невеликий рюкзак для всього необхідного.

Перед від'їздом не забудьте подивитися прогноз погоди. Також у поїздку варто взяти аптечку.

Як укладати речі

Не складайте те, що хочете взяти, відразу в чемодан. Спочатку розкладіть всі речі на ліжку або підлозі. Це дозволить вам не тільки вдало їх розмістити, а й визначити не берете ви зайвого або чи не забули ви щось важливе. Чемодани, рюкзаки та сумки є в магазинах: ССС, Roberto del Neri, GARAGE, Urban Planet, Фабрика Сумок.

Результат пошуку зображень за запитом "скрутить одежду в чемодан"

Одяг краще не складати, а скручувати валиками. Складений одяг займає більше місця, до того ж в такому вигляді на ньому залишаються заломи. Укладати речі в чемодан краще шарами. Перший – взуття, всередину якого можна засунути шкарпетки або дрібні предмети. Наступний шар – важкий одяг, наприклад, джинси або светри. За ним – косметику і все, що знаходиться в бутлях. Зверху краще укладати футболки, сорочки і всі ті речі, які ви вирішили все-таки не скручувати у валики. Останніми в проміжки між вже укладеними речами можна розмістити дрібні предмети.

Якщо у вас залишилося вільне місце у валізі – не переживайте. Воно стане в нагоді вам тоді, коли ви будете вивозити з курорту сувеніри та подарунки.


Поширити: