TATUUM

«TATUUM» цінує стриманість своїх клієнток, але навіть найскромніша жінка завжди хоче бути модною. Тому в новій колекції марки містяться найважливіші кольори сезону - зараз вони трішки прохолодні і злегка електричні: колір кобальту, зелений, бордовий , а також надзвичайно жіночні та енергетичні: малиновий, лимонний і червоний . Хітом сезону є поєднання червоного і чорного кольорів. Це основний мотив зимової колекції.

Покрій та стиль одягу також відповідає новітнім трендам: знову повертається мода на одяг, що нагадує моделі з модних 90-х, спідниці лінії A, довжина яких досягає литок, куртки, які вільно сидять на тілі. Проте, найважливішим для клієнтів «TATUUM» є простота. Тому, в осінній колекції досить класичних сорочок, жакетів, спідниць, спортивних плащів, а на більш прохолодні дні: пуховиків і вовняних курток.

У пропозиції компанії є все, чого потребує житель великого міста .

В «TATUUM» можуть одягатися також і чоловіки - якщо йому не потрібно бути «в краватці».

Жінка «TATUUM», навіть для урочистих випадків вибирає стильні та елегантні моделі, проте такі, в яких завдяки використанню еластичної тканини (навіть блискучої) вона може відчути себе вільно і розкуто.

Іноді в майстернях марки, в якості єдиної прикраси для виключно простих у крої моделей, розроблявся друк на тканині. Цієї осені вони інспіровані структурою тканини, етнічними мотивами, популярною геометрією і, звичайно ж, полоскою і клітинкою, без яких нині ніхто практично не може обійтися.

Жіноча колекція розділена на 5 стилістичних ліній: «City Story», «Pop Campus», «Country Club», «Geometric Energy», «Celebration».

Чоловіча колекція представлена наступним чином: «Metropolitan», «Polo Chic», «Wood Fever» і «Radical Concrete».