Тарзанка
​Мотузковий парк "Тарзан" запрошує усіх насолодитися активним відпочинком на свіжому повітрі, відірвавшись від телевізорів і комп’ютерів.

Тарзанка

Мотузковий парк "Тарзан" запрошує усіх насолодитися активним відпочинком на свіжому повітрі, відірвавшись від телевізорів і комп’ютерів. Пропонуємо захоплюючі, цікаві розваги для дорослих і дітей.

Мотузковий парк — це чудова нагода зібратися усією сім’єю, разом із друзями чи колегами, випробувати свої сили і з користю провести час. Парк пригод складається з комплексу логічно пов’язаних перешкод різних рівнів складності, що розташовані на певній висоті над землею. Мотузковий парк розрахований на підготовлених екстремалів і новачків.

Завдяки продуманій технології кріплення та надійній системі страховки, Ви відчуватимете себе у повній безпеці. Відвідувачі проходять по маршруту за допомогою професійного альпіністського спорядження і обов’язково під наглядом інструктора. Ви зможете підкорити висоту, піднятися по мотузковій драбині, пройти по канату над безоднею, здійснити стрибок на тарзанці, відчути справжній екстрим та отримати заряд адреналіну.