Steel Story
Колекція прикрас із нержавіючої сталі, титану, вольфраму і кераміки була створена в США згідно з останніми тенденціями сучасної моди, враховуючи запити ринку по оптимальному поєднанню «ціна - якості»

Steel Story

Колекція прикрас із нержавіючої сталі, титану, вольфраму і кераміки була створена в США згідно з останніми тенденціями сучасної моди, враховуючи запити ринку по оптимальному поєднанню «ціна - якості» з одного боку і відповідність сучасним брендам з іншого - приємна ціна.
Прикраси зі сталі, титану, вольфраму і кераміки стають все більш і більш популярними в Європі та США На міжнародних виставках краси лідируючі світові бренди пропонують широкий вибір різних стилів від класики до модерну, для найвимогливіших покупців,прикраси мають ряд характеристик, вигідно відрізняються від виробів з золота, срібла та інших сплавів використовуваних в біжутерії. В першу чергу ЦЕ ЯКІСТЬ.
Ви зможете підібрати подарунок коханій дівчині і хлопцю, другу колезі по роботі, батькам бізнес-партнерам і т. д. У вигляді кілець, підвісок, браслетів. Оригінальним подарунком другу може стати подарунковий набір запанок різних кольорів і варіантів.