ringoo

ringoo – мережа магазинів зв’язку

Історія ringoo розпочалась в 2007 році, коли ми вирішили заснувати мережу магазинів з великим вибором цікавих технічних новинок та аксесуарів. Йшли роки та, звичайно, технології також не стояли на місці. Протягом всього часу вдосконалення гаджетів, ми теж розширювали нові можливості, змінювалися і впроваджували нові тенденції. Наразі, за своєю географією, мережа розташована у 21 області України і нараховує 114 торгових точок в 68 населених пунктах.

Цікаво, що слово «рінго» у перекладі з японської означає «яблуко». Тому наш логотип має символічні закруглені елементи, що нагадують форму яблука. Ось звідкіля з’явилась наша традиція вітати та пригощати гостей на відкритті нового магазину ringoo саме яблуками.

Наша спеціалізація — сучасні девайси та стильні аксесури. Представлений асортимент у наших магазинах не обмежується найпопулярнішими телефонами, смартфонами, планшетами, але також передбачає безліч сервісів та послуг:

  • «Трейд-ін» — це спеціальна послуга від ringoo, за допомогою якої кожен має можливість позбутися від старої, непотрібної техніки. Натомість ви отримуєте знижку на покупку нового гаджета. Детальніше тут;
  • За допомогою наших експертів ви зможете обрати оператора і тарифний план, який підходить саме вам;
  • Ми пропонуємо широкий вибір аксесуарів, щоб ваш телефон або планшет працював на повну, а також міг підкреслити вашу індивідуальність. На полицях наших магазинів ви знайдете аксесуари, випущені під надійним брендом ringoo, які мають сертифікати якості та схвалені виробниками мобільних пристроїв. Більше тут.
  • Експерти магазинів допоможуть налаштувати ваш смартфон і завантажити до нього необхідні програми та мобільні додатки.

Насамперед, ми спрямовані на те, щоб комплексно запропонувати вам найкраще рішення в галузі мобільного зв'язку та надати всю необхідну технічну підтримку.

Окрім цього, компанія має ряд переваг, які дозволяють нам вирізнятися серед інших:

  • Ми чесні з нашими покупцями. На наших полицях – лише сертифіковані товари. Наші ціни та пропозиції не містять прихованих умов;
  • Довгострокові відносини з покупцями – наша мета. Ми навчимо вас і налаштуємо ваш смартфон або планшет, безпосередньо, в магазині. Ми пропонуємо додаткову гарантію та страховку на всі придбання. Нам важливо, щоб ви прийшли до нас знову;
  • Отримайте більше вигоди, купуючи в нас! Тільки в нашій мережі покупці отримують бали за всі покупки за програмою «Власний Рахунок» – найбільшою і найуспішнішою програмою лояльності в Україні.

Мережа магазинів ringoo входить до групи компаній Fozzy Group – однієї з лідерів роздрібної торгівлі в Україні.