Reserved

Торгова марка модного одягу з Польщі Reserved, не зважаючи на ще молоду історію, вже досить відома як в Україні та Росії, так і в Європі, де компанії LPP SA, що володіє брендом Reserved, належать уже кілька сотень фірмових магазинів по всій Східній Європі.


LPP S.A. - Це велика компанія (у Польщі - одна з найбільших), що займається розробкою модних моделей одягу (у штаті є власна команда молодих дизайнерів), виробництвом і пошиттям одягу. Виробництво розташоване в Польщі та Китаї.


Історія LPP S.A. починалася в 90х роках минулого століття, коли польські бізнесмени Марек Пехоцкі (Marek Piechocki), нинішній Президент Ради Директорів, і Єржі Любянец (Jerzy Lubianiec), нинішній Президент Наглядової Ради, відкрили партнерський бізнес з торгівлі одягом, компанію Mistral. А вже в 1995 була зареєстрована компанія LPP.


Спочатку компанія займалася постачаннями в гіпермаркети футболок з Азії, але пізніше було прийнято рішення про розробку власного бренду одягу, під назвою Reserved, і створення для нього власної мережі розповсюдження.


Перший магазин Reserved відкрився в 2000 році, а до кінця 2001 їх число вже складало більше 24 (загальною площею приблизно 7000 кв. м.). Протягом наступних декількох років, LPP вийшла на Варшавську біржу (2001), і на зовнішні ринки збуту, серед яких Естонія, Чехія та Угорщина в 2002, Литва, Латвія, Україна та Словаччина - в 2003.


Одним з переваг, завдяки яким Reserved завойовує все більшу популярність - прийнятні ціни.
Reserved пропонує великий асортимент чоловічого та жіночого одягу, а обрану модель можна доповнити відмінними фірмовими аксесуарами, які додадуть вашому образу закінченість і оригінальність. Reserved пропонує своїм клієнтам зручний, стильний, практичний одяг.