Milavitsa

Магазин жіночої нижньої білизни виробництва Білорусь.

Сьогодні компанію Мілавіца знають у всьому світі як найбільшу фабрику в Європі по виробництву і продажу корсетних виробів.

Торгова марка Мілавіца отримала визнання мільйонів жінок всього світу завдяки сучасному підходу в моделюванні білизни, застосування креативних дизайнерських рішень, використанню трендових полотен і величезної любові, вкладеної в виробництва кожної одиниці товару.

Мілавіца з величезною радістю пропонує найширший вибір жіночої нижньої білизни, що відповідає самим модним тенденціям. Основні напрямки - класична колекція, модна колекція, колекція безшовного білизни і колекція купальників і купальних костюмів.

У магазині також представлена білизна французької марки Alisee і прибалтійської марки Lauma.

Магазин жіночої нижньої білизни виробництва Білорусь.Сьогодні компанію Мілавіца знають у всьому світі як найбільшу фабрику в Європі по виробництву і продажу корсетних виробів.Торгова марка Мілавіца ® отримала визнання мільйонів жінок всього світу завдяки сучасному підходу в моделюванні білизни, застосування креативних дизайнерських рішень, використанню трендових полотен і величезної любові, вкладеної в виробництва кожної одиниці товару. Мілавіца з величезною радістю пропонує найширший вибір жіночої нижньої білизни, що відповідає самим модним тенденціям. Основні напрямки - класична колекція, модна колекція, колекція безшовного білизни і колекція купальників і купальних костюмів.У магазині також представлена білизна французької марки Alisee і прибалтійської марки Lauma.

Магазин в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА" є частиною мережі фірмових магазинів Мілавіца, що нараховує більше 55 магазинів по Україні.

Припокупці на суму від 300 грн. видається дисконтна картка 5%,а на суму від 700 грн. - Накопичувальна дисконтна картка 7-30%.

У продажу є подарункові сертифікати номіналом 100, 250, 300, 500 і 1000 грн.