Мастер СУШІ
Дбаючи про Ваше здоров'я, "Мастер СУШИ" готує свіжі, смачні роли щоденно з 10 до 21 год.

Мастер СУШІ

Відомо, що страви японської кухні - поживні, корисні і низькокалорійні. Дбаючи про Ваше здоров'я, "Мастер СУШИ" готує свіжі, смачні роли щоденно з 10 до 21 год. Також ми єдиний спеціалізований магазин у Рівному, де можна придбати різноманітні якісні товари для приготування суші, ролів та інших японських страв.

Пропонуємо наступні послуги і товари:

  • суші з собою - приходьте до нас, обирайте суші, які Вам до смаку, і ми приготуємо їх швидко і смачно
  • суші на замовлення - замовляйте суші по телефону (096) 111-65-65 і до Вашого приходу вони вже будуть готові
  • доставка суші
  • майстер-класи з японської кухні для тих, хто хоче самостійно навчитися готувати суші - особливості японської кухні, приготування страв, етикет подачі і прийому їжі згідно традицій Японії та багато іншого
  • продукти для приготування суші та інших японських страв (гуртом і вроздріб) - водорості норі, вугор, ікра чорна, ікра летючої риби (помаранчева), кунжутна олія, рожевий імбир, порошок васабі, соуси (соєвий, горіховий, до вугра), рис, чорний кунжут, усілякі приправи, спеції, палички, тримачі для паличок тощо

Спеціалісти нашого закладу з радістю допоможуть Вам обрати необхідну продукцію, проконсультують із питань приготування страв японської кухні в домашніх умовах.

Хочете смачно пообідати, влаштувати романтичну вечерю, веселу вечірку вдома або в офісі - замовляйте доставку апетитних суші та ролів у "Мастер СУШИ" або забирайте замовлення від нас самостійно. Телефони гарячої лінії: