KSD Aurum
KSD Aurum на ювелірному ринку вже більш, ніж 15 років. Ключова відмінність KSD Aurum - під одним брендом об'єдналися класичні, сучасні, дизайнерські вироби.

KSD Aurum

KSD Aurum на ювелірному ринку вже більш, ніж 15 років, спочатку у складі великих ювелірніх мереж, а з 2014 року був створений самостійній бренд KSD Aurum. Сьогодні під брендом KSD Aurum відкрито близько 50 магазинів по всій Україні і розвиток продовжується.
Ключова відмінність KSD Aurum - під одним брендом об'єдналися класичні, сучасні, дизайнерські вироби.Багато років ми працюємо не з одним виробником, а з різними ювелірними фабриками і заводами України. Це дає можливість працювати з різними стилями і дизайнами ювелірних прикрас. Ми не говоримо, що таке краса, ми показуємо якою вона взагалі може бути. Багаторічний досвід роботи дав нам розуміння свого покупця, ми зрозуміли, що жінка - це окремий світ зі своїми образами, бажаннями і думками. Що прикраса - це не просто метал, техніка виконання і красивий аксесуар. Це настрій, букет емоцій, непередбачуваність. І ми не намагаємося її передбачити, ми намагаємося допомогти їй захоплювати і захоплюватися. Краса кожної жінки своя, і кожна бачить прекрасне по-своєму. Філософія бренду KSD Aurum проста - різноманітність стилів, ідей, рішень.
Особливість формування асортименту - об'єднання під одним брендом різних колекції ювелірних прикрас від найбільших заводів і невеликих ювелірних фабрик України. Кожен партнер бренду перевірений роками співробітництва і давно зарекомендував себе високою якістю продукції.
Персонал компанії проходить навчання в Освітньому центрі KSD Aurum, де отримує експертні знання ювелірної справи, а також вивчає специфіку роботи з покупцями. Консультанти розкажуть все про технологію виготовлення і використаних матеріалах, допоможуть підібрати найбільш вдале рішення.
У магазинах постійно проходять акції, діє програма лояльності, працює обмін і миттєва розстрочка.

Facebook: www.facebook.com/ksdaurum
Instagram: www.instagram.com/ksd_aurum_jewelry