INGLOT

"INGLOT" - це професійна європейська марка декоративної косметики.

Бренд є лідером інновацій у косметичній промисловості завдяки унікальним технологічним розробкам. «INGLOT» працює з візажистами та консультантами по всьому світу, щоб впровадити на ринок найсвіжіші тенденції, актуальні кольори, текстури і форми.

Заснована понад 30 років тому в невеликому містечку Перемишлі, Inglot Cosmetics сьогодні є одним з провідних світових виробників в області декоративної косметики. В даний час Inglot присутній у всіх великих косметичних виставках і подіях по всій земній кулі, від подіумів Тижня Моди.

Inglot вдалося поєднати новітні наукові технології з інтенсивними і яскравими кольорами. Кожен продукт складається з високоякісних інгредієнтів і продається за розумними цінами. Вся косметика Inglot виробляються в рамках Європейського союзу і 95% з них виробляються на власному заводі Inglot.

Широкий вибір кольорів і вражаюче розмаїття продуктів робить Inglot унікальним і виділяється серед інших. Асортимент складається з більш ніж 1500 кольорів з більш ніж 450 відтінків помад для губ, 600 кольорів для очей, і більше 300 способів затонувати і поліпшити тон шкіри обличчя, в той час як надзвичайно багата колекція лаків для нігтів складається з близько 400 відтінків. Дорогоцінним каменем у короні Inglot є її знаменита система FREEDOM Свобода, яка дає свободу вибирати і наповнювати спеціально створені палітри, щоб задовольнити будь-які потреби в макіяжі і красі, і революційний O2M дихаючі лаки для нігтів, які забезпечують проникання кисню і водяної пари. Лаки O2M були створені спеціально для людей що піклуються про своє здоров'я - це не тільки модно і красиво, але і робить нігті більш здоровими і тому вони виглядають красивішими.

https://www.instagram.com/inglot.ukraine/