HOTSPOT
HOTSPOT - фітнес арена, де представлено більше 20 різних видів тренувань, які допоможуть Вам зробити своє тіло ідеальним.

HOTSPOT

Серед величезного вибору видів тренувань Ви обов'язково підберете щось для себе! До Вашої уваги представлені:

Sky Jumping – (фітнес на батутах)- нова ліцензійна фітнес-програма, яка будується на поєднанні кардіонавантаження з силовим навантаженням, а також із вправами на баланс і розтяжку. Заняття сприяє схудненню, покращенню витривалості та самопочуття, позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи (для всіх рівнів підготовки).
Fit Fight – фітнес програма,яка є міксом єдиноборств та аеробіки. Дане динамічне тренування, ефективно спалює калорії і розвиває витривалість (для середнього та високого рівнів підготовки).
Total Body Step – тренування з використанням степ-платформ та гантелей (для всіх рівнів підготовки)..
Tabata - це один з найефективніших видів інтервального тренування (для середнього та високого рівнів підготовки)..
Kettlebell – тренування з гирею гармонійно поєднує в собі силове і кардіо навантаження, включає в роботу всі м'язові групи і швидко підвищує рівень метаболізму.Забійний результат: постава, тонус, рельєф - говорить сам за себе! (для середнього та високого рівнів підготовки).
Stretching – це комплекс вправ, призначений для того, щоб ваші м'язи були еластичними, а суглоби гнучкими і рухливими (для всіх рівнів підготовки).
Fitness Mix- програма, яка позитивно впливає на серцево-судинну систему та опрацьовує всі групи м'язів (великі, малі, глибокі) (для всіх рівнів підготовки).
Body Sculpt - силовий комплекс, спрямований на підвищення витривалості та удосконалення рельєфу тіла. Оптимальне поєднання аеробного та силового навантажень дозволяє скорегувати фігуру та зменшити розмір жирового прошарку, покращує обмін речовин (для всіх рівнів підготовки).
Функціональний тренінг (гантелі, бодібар, медбол) – комплексне тренування, що поєднує роботу всіх м'язових груп з обладнанням і без нього. Функціональний тренінг гармонійно розвиває фізичні якості та передбачає підготовку тіла до щоденних фізичних навантажень. Заняття також впливає на розвиток гнучкості та координації. Тренування дозволяє зміцнити м'язовий і суглобово-зв'язковий апарат, відновити м'язовий баланс, прибрати зайву вагу (для всіх рівнів підготовки).
Fitball – це спеціальний гімнастичний м'яч, який у поєднанні з фізичним навантаженням дозволяє позбутися надлишків жиру, а також додає тонус м'язам спини,ніг і рук. У фітболі поєднані аеробні та силові навантаження(для всіх рівнів підготовки).
Step Cardio – високоінтенсивне тренування з використанням степ-платформи. Сприяє ефективному спалюванню підшкірно-жирового шару, зміцненню серцево-судинної та дихальної системи(для середнього та високого рівнів підготовки).
Step Strong – є унікальною тренувальною програмою, з використанням степ-платформи та гантель, що вдало поєднує у собі як аеробні, так і анаеробні вправи. За допомогою цього комплексу Ви досягнете дивовижних результатів! (для середнього та високого рівнів підготовки).
Step Basic – тренування з використанням степ-платформи, освоєння техніки виконання базових рухів та їх варіацій з поступовим переходом від простих рухів до складних (для всіх рівнів підготовки).
Step Interval – тренування підвищеної інтенсивності з використанням степ-платформи та гантелей. Основний напрямок – опрацювання м'язів ніг і сідниць. Розвиває силу, витривалість, підтримує м'язи в тонусі (для середнього та високого рівнів підготовки).
Band Training - силове тренування зі степ-платформою і амортизатором. Амортизатори допомагають досягти результатів у найпроблемніших ділянках тіла. До того ж робота з гумовим амортизатором дозволяє спалити на тренуванні на 200-250 кілокалорій більше ніж без нього (для всіх рівнів підготовки).
Red Function – це функціональне тренування на степ-платформі, розвиває м’язову силу та витривалість (для середнього та високого рівнів підготовки).
TRX (Total Body Resistance Exercise) – запатентована колекція вправ із власною вагою на тренажері TRX. Це тренування є ефективним і унікальним способом досягти результатів і підтримати спортивну форму, незалежно від рівня фізичної підготовки і цілей тренування (для всіх рівнів підготовки).
А також тренування із пілатесу, йоги, стретчінгу та зумби.
Побачимось на тренуваннях!

*- попередній запис на заняття із Sky jumping та TRX здійснюється в день тренування з 10:00 за тел. 068 66 99 080, 095 09 06 629.