Hetuel
У магазині чоловічого одягу hetuel ви знайдете весь джентльменський набір - від строгих ділових пальто до взуття і, зрозуміло, костюмів.

Hetuel

Пьер Карден якось відмітив, що добре одягнена людина та, котра зважає на себе та на інших. Золоті слова, особливо коли йдеться про діловий гардероб.

Ось вже близько 20 років - чоловічий одяг основний напрям нашого бізнесу. За цей час ми відібрали кращих виробників, що означає вищий рівень якості - і, звичайно ж, ціни.

У магазині чоловічого одягу hetuel ви знайдете весь джентльменський набір - від строгих ділових пальто до взуття і, зрозуміло, костюмів. Одяг на кожен день представлений шерстяними светрами крупної або дрібної в'язки з короткими або довгими рукавами і аплікацією з шкіри або геометричним малюнком. Альтернативний варіант - піджак і брюки з тонкого шерстяного трикотажу різних кольорів.

Сорочка, найпопулярніша частина чоловічого гардеробу, в магазині hetuel представлена з натуральної бавовни або шовку, що добре сидітиме, і личитиме до фігури і костюму. Галстук - одна з найвиразніших деталей гардеробу, яку Ви можете придбати у нас на будь-який смак. Модні аксесуари є основою чоловічої індивідуальності, елегантного чоловіка виділяють портфель, портмоне, візітниця, ключниця, запонки, парасолька, рукавички, шарф. Все це, а також і багато іншого - шкарпетки, білизна у великому асортименті Ви можете придбати в магазині hetuel.

У нашому магазині існує гнучка система знижок для постійних клієнтів, а також проводяться різні акції та сезонні розпродажі.