Helen Doron

Створена у 1985 році, програма «Рання Англійська Хелен Дорон» запропонувала новий метод навчаня дітей мовам. З часом «Рання Англійська Хелен Дорон» розширилась завдяки підготовці нових вчителів, відкриття нових шкіл і навчальних центрів, а також створенню нових напрямів.

На сьогодні «Рання Англійська Хелен Дорон» є світовим лідером на ринку вивчення мови в ранньому віці. За програмою вже вивчились мільйон малят, дітей та підлітків у більш ніж 30 країнах по всьому світу.

Уроки за програмою «Рання Англійська Хелен Дорон» це:

Двадцять різних курсів для учнів усіх вікових категорій, від немовлят до підлітків. Основна увага приділяється вимові, граматиці та словниковому запасу. Старші діти мають можливість здавати міжнародні екзамени на визначення рівня володіння мовою. Заняття для всіх вікових груп проходять у веселій, привітній та мотивуючій атмосфері.

Спеціально підготовлені вчителі:

Вчителі курсу «Рання Англійська Хелен Дорон» проходять інтенсивне навчання і вміють створювати веселу, мотивуючу атмосферу. Це відрізняє нас від інших. Наші вчителі постійно отримують консультації та нові навчальні матеріали, завдяки чому їх заняття є завжди цікавими.

Виняткові навчальні матеріали:

Навчальні матеріали «Рання Англійська Хелен Дорон», розроблені експертами під керівництвом самої Хелен Дорон, сповнені цікавих вправ та пісень. Завдяки цьому діти отримують задоволення від здобуття нових навичок через, підвищується їх мотивація в усіх вікових категоріях. Весела атмосфера під час навчання є результатом залучення до процесу дітей мотивованими вчителями.

Короткий опис та ціна товарів:

Рання Англійська Хелен Дорон пропонує курси розмовної англійської мови для дітей віком від 3 місяців до 18 років. Цей метод дозволяє вивчити мову швидко, і включає в себе веселі розваги та музику. Дітям дуже подобаються уроки англійської, на яких вони вивчають мову впевнено й легко.

Курси включають розмовну англійську мову для дітей дошкільного та шкільного віку, із факультативними заняттями з читання, письма та підготовки до міжнародних екзаменів на рівень володіння англійською мовою для дітей старшого віку і підлітків..

Заняття проходять у веселій та невимушеній атмосфері. Вони орієнтовані на результат і базуються на педагогічному й лінгвістичному досвіді. Дітям дуже подобаються пісні та ігри, і вони з нетерпінням чекають на наступне заняття. Вони вивчають мову – одне із найважчих завдань у житті людини – настільки природно, що навіть не помічають цього.

Батьки можуть відвідати безкоштовне демонстраційне заняття і побачити, як працює метод «Рання Англійська Хелен Дорон», та дізнатися про умови та ціну навчання.