FEMESTAGE by Eva Minge
FEMESTAGE - це нова торгова марка для модних жінок, яку пропонує Будинок Моди Єва Мінге, відомий і шанований польський дизайнер в світовому модному середовищі.

FEMESTAGE by Eva Minge

FEMESTAGE - це нова торгова марка для модних жінок, яку пропонує Будинок Моди Єва Мінге, відомий і шанований польський дизайнер в світовому модному середовищі. Колекції, створені дизайнером отримали всесвітнє визнання і представлені в світових столицях моди, таких як Нью-Йорк, Рим, Мілан, Москва і Париж, поруч з найвідомішими будинками моди, в тому числі Chanel, Dior і Giorgio Armani. В даний час дизайнер взяла на себе обов'язки креативного директора в новоствореному бренд Femestage. Єва Мінге націлена створювати колекції, поєднуючи в них моду. кутюр з функціональністю і зручністю у використанні, саме ці вимоги ставлять сучасні жінки до свого повсякденного гардероба. Бренд FEMESTAGE створений з метою знайти поєднання вічної класики з сучасною чутливістю. Це бренд для жінок, які вибирають одяг для зручності з хорошим кроєм, цікавою формою і якісним виконанням, при цьому підкреслюючи свою жіночність. Як говорить сама дизайнер Єва Мінге - «мій стиль - це пропозиція молодим жінкам, які шукають елегантність в повсякденному одязі».

Унікальність колекції - це результат роботи екстраординарних творчих людей, для яких мода є справжньою пристрастю, потоком творчої енергії, яка ввібрала кращий досвід роботи в індустрії моди, унікальність естетики, і, перш за все, власний стиль самого дизайнера Єва Мінге.