Dolce Vita
Мережевий магазин професійної косметики "DOLCE VITA" пропонує вашій увазі неймовірно широкий асортимент професійної косметики та інструментів кращих світових торгівельний марок.

Dolce Vita

Мережевий магазин професійної косметики "DOLCE VITA" пропонує вашій увазі неймовірно широкий асортимент професійної косметики та інструментів кращих світових торгівельний марок. У відділі ви зможете знайти все для вашого волосся та нігтів, а також засоби для депіляції, декоративну косметику, інструменти та багато іншого.

Вся продукція, незалежно від цінового діапазону, відповідає міжнародним та європейським стандартам якості, призначена як для домашнього, так і професійного використання.

Продавці-консультанти проходять спеціалізоване навчання, аби мати можливість надавати професійну допомогу кожному клієнту, індивідуально підбираючи той чи інший засіб відповідно до трендів та вимог сучасного світу краси.

Неодмінно звертаємо вашу увагу на те, що компанія "DOLCE VITA" понад 10 років успішно працює на ринку індустрії краси України.

"DOLCE VITA" - це мережа магазинів професійної косметики; гуртові склади для майстрів перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, spa-центрів, салонів, перукарень та кабінетів краси; а також одна із найуспішніших студій beauty-індустрії, що спеціалізується на базовому навчанні та підвищенні кваліфікації перукарів, майстрів нігтьового сервісу, візажистів, лешмейкерів та косметологів.

"DOLCE VITA", дбаючи про вашу красу, дарує відчуття досконалості та впевненості в собі.