Arber
Торгова марка Arber є одним з найбільших виробників ділового чоловічого одягу в Україні. Роздрібна торговельна мережа Arber - це 71 магазин в 20 містах України та Казахстану.

Arber

Торгова марка Arber є одним з найбільших виробників ділового чоловічого одягу та аксесуарів в Україні. Роздрібна торговельна мережа Arber - це більше 120 торгових точок по всій Україні. Цільове відкриття флагманських магазинів у великих містах нашоі держави дозволило компанії зайняти сильні позиції на ринку.

Популярність і впізнаваність бренду забезпечує високий рівень якості виробів та обслуговування. Винятковими характеристиками одягу Arber є бездоганний крій , якісні матеріали та увага до деталей. Професійна команда дизайнерів і конструкторів, працюючи над створенням колекції, враховує останні тенденції світу моди , вдало поєднуючи їх з багаторічними традиціями кравецької майстерності. У колекції представлені два основні напрями - це діловий класичний одяг і одяг на кожен день в стилі кежуал . Особлива увага приділяється крою піджака - ідеальні пропорції , висока якість внутрішньої обробки , різні елементи модного дизайну. Такий одяг дозволяє його власникові виглядати елегантно і презентабельно, в ньому він відчуває себе комфортно і впевнено.
І все ж успішність бренду визначає комплексність у складанні колекці, які включають в себе, крім костюмної групи, широкий асортимент верхнього одягу, піджаків, брюк, в тому числі чіносів, трикотажу, сорочок і різних аксесуарів.
Компанія Arber приділяє велику увагу не тільки якості виробленої продукції, але і якості надаваних послуг. Ми прагнемо відповідати очікуванням наших клієнтів. У магазинах торгової мережі Арбер дотримується загальний фірмовий стиль і концепція оформлення простору, єдині правила мерчендайзингу та обслуговування клієнтів. Це дозволяє чітко транслювати стратегію бренду і робить його пізнаваним на ринку України .
Компанія Arber є офіційним спонсором і постачальником ділового одягу Футбольного Клубу " Динамо" Київ. У 2012 році компанія була офіційним спонсором Української збірної з футболу.

Графік роботи: 10.00-21:00, тел. (0362) 460-401