Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за категоріями
Space Travel

«Мережа агенцій «Space Travel» на туристичному ринку України з 2003 року. На сьогоднішній день «Space Travel» - це найбільша мережа, яка об'єднує 150 офісів по всій території України. В нашому колективі працюють кваліфіковані дипломовані спеціалісти. За 8 років роботи ми заслужили довіру наших партнерів, тури яких ми згордістю продаємо нашим туристам. «Space Travel» це найбільш популярний і впізнаваний бренд.

Ваш гарячий і яскравий відпочинок - наша робота!!!

 

 

 

 

Єгипет. Serenity Makadi  Готель побудований в марокканському стилі, передає атмосферу національного колориту. Красива територія та уютні номера. Для молодіжного та сімейного відпочинку.

 

 

Туреччина  . Crystal Admiral resort suetes &SPA 5* Готель з компактною територією, через дорогу від моря. Хороші номера. Великий вибір нестандартного розміщення. Для сімейного відпочинку.

 

 

Тайланд.  Garden Sea-View 4* Красива зелена територія, з пляжу відкривається панорама на буддійський храм. Для спокійного відпочинку.

 

 

Греція. Aquis silva beach 4* Готель зручно розташований в центрі , де зосереджені бари, таверни, магазини. В готелі красива територія , хороше харчування. Для активних туристів.

 

 

 

Мальдіви. Sun Island resort &SPA 5* Один з самих великих островів - курортів на Мальдівах, демократичний по ціні. Доволі простий дизайн номерів. В готелі великий вибір водних видів спорту, розважальних програм. Відпочинок в цьому готелі для всіх відпочиваючих.

 Будемо з радістю чекати Вас в нашому тур агентстві!!!

 Тел. 093-736-77-76

       097-859-89-60

       050-673-96-42

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом