Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за категоріями
Respect

Мережа салонів взуття Respect присутня на Україні з 2004 року і на даному етапі є однією з активно розвинутих компаній, що завoйовує  симпатію нових клієнтів. Основним  напрямком діяльності нашої компанії є роздрібна торгівля жіночого та чоловічого взуття, сумок та аксесуарів.
Стиль
Respect  - це поєднання ліній елегантності, зручності, моди і комфорту. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів відповідають актуальним тенденціям світової моди. Цільова аудиторія наших салонів - це люди, які ведуть активний образ життя, слідкують за модою і бажають виглядати актуально. Наші покупці цінять якість обслуговування і комфортні умови при покупці.
Найкрошою оцінкою роботи компанії являється висока довіра клієнтів і партнерів, що підтверджується нагородою
«Бренд Року 2009». Чіткість і злагоденість роботи, виконання взятих на себе зобов'язань, висока якість наданих послуг - ось ті принципи, які лежать в основі корпоративної культкри компанії.
Основний слоган компанії, «Лінії Respect - лінії життя», підкреслює важливість для компанії загальнолюдських цінностей: відкритість, людяність, турботу про близьких. У той  же  час, даний слоган несе в собі поняття гармонійного розвитку та безперервного вдосконалення. Створюючи комфортне взуття в  елегантній формі, ми думаємо про ВАС І ХОЧЕМО зробить вас щасливим!

 

Чекаємо на Вас у нашому магазині щоденно з 10.00 до 21.00.

Телефон:  (0362) 460845

 

Білше інформації на сайті: http://respect-shoes.com.ua

 

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом